Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou opravdu velmi vhodným doplňkem, pokud toužíte po klidném spánku, zejména v letním období a hodláte si vychutnat horké večery až do pozdních hodin při otevřeném okně či dveřích. V případě sítí proti hmyzu MINIROL se můžete spolehnout nejenom na jejich funkčnost, ale také dokonalý vzhled sladěný s Vašimi okny či dveřmi.

V nabídce výrobků MINIROL můžeme najít nejen sítě pevné, tedy uchycené do hliníkového rámu a šetrně umístěné na Vaše okno jakéhokoli typu nebo v dveřním rámu s možností samo zavíratelných pantů. Jsou zde také sítě rolovací a posuvné, jež nabízí opravdový luxus ovládání a působí svým dojmem velmi vznešeně. Pro náročnější lze síť umístit přímo do roletového boxu a vytvořit tak celistvý prvek stínění s ochranou před nepříjemným hmyzem.

Vynikající a stálá funkčnost


Použitím kvalitních extrudovaných profilů je zajištěna funkčnost sítě po dlouhou dobu bez nutnosti jakéhokoli servisu.


Příznivá cena

Díky variabilitě a široké nabídce typů sítí proti hmyzu včetně použitých profilů si může opravdu každý zákazník vybrat síť dle svých požadavků.  Také rolovací sítě, jež patří spíše k těm luxusnějším, jsou svojí cenou bezkonkurenční.


Dokonalý vzhled, sladění s oknem či dveřmi

Sítě proti hmyzu MINIROL nabízíme v nepřeberném množství barev včetně RAL či v imitacích dřeva. U pevných okenních sítí lze volit mezi profily s lemem či bez lemu.

Vysoká světelná propustnost síťoviny

Použité síťoviny nijak nesnižují výhled z okna. Vybrat si můžete z šedého či černého provedení.

Snadná manipulace

Díky systému uchycení pevných sítí, bez nutnosti zásahu do okenního rámu, je manipulace s těmito sítěmi doslova hračkou. Na zimu tak můžeme síť pohodlně sundat z okenního rámu.

Možnost dodatečné montáže

Montáž sítě (s výjimkou integrované) není nijak závislá na nutnosti stavebních úprav. Lze ji namontovat kdykoli a téměř kdekoli.