Rolovací mříže

Rolovací mříže MINIROL významným způsobem přispívají k ochraně majetku, neméně důležitá je však jejich vlastnost dotvořit vzhled příslušného objektu za dostupnou cenu.

Lze jich využít jak pro privátní tak i pro průmyslové použití. Záleží především na požadavcích zákazníka a technických parametrech profilů, které se mohou použít. Vlastní pancíř těchto mříží je tvořen ocelovými nebo hliníkovými profily různých tvarů a velikostí. Hlavní důraz je kladen na estetičnost, vysokou bezpečnost a odolnost proti průniku.

Pancíře rolovacích ocelových mříží se dodávají na míru, tvořené buď kruhovými profily průměru 10mm spojenými ocelovými sponami, odpovídající bezpečnostní třídě 3 kriminalistického atestu. Tyto rolovací mříže se také vyznačují vysokým stupněm prosvětlení a provzdušnění.

Dále lze využít lamelové profily vhodné zejména pro rolovací mříže a rolovací vrata v podzemních garážích či pro použití rolovací mříže v podobě uzávěru obchodu. Do některých lamelových profilů rolovacích mříží lze také vsadit průhledná sklíčka. Jiné profily nabízí pro změnu možnost lakování do jakékoli barvy ze vzorníku RAL, čímž zajistí dokonalé sladění rolovací mříže s okolním prostředím.

Rolovací mříže MINIROL MP85 lze montovat i do větších stavebních otvorů o rozměrech okolo 9000 x 5000 mm. Rolovací mříže MINIROL MP230 i pro rozměry cca 17000 x 5000 mm.

NOVINKA!
________________________________________________________________________

Rolovací mříže MINIROL EX44P a EX57P - pro průmyslový i privátní sektor

Nové lehké mříže z extrudovaného hliníku s možností motorického i ručního ovládání, vyznačující se zejména velmi malým nábalem. S ohledem na technické parametry vhodné zejména k zajištění výkladních skříní a vstupů obchodů či zabezpečení oken či dveří soukromého majetku. Max. plochy 10m2 resp. 12m2.